PODMÍNKY PRONÁJMU

Autopůjčovna Brno

Podmínky autopůjčovny 001

Klient musí předložit nejméně dva doklady totožnosti. Vyhrazujeme si právo požádat o předložení rodného listu nebo kartičky pojištěnce. Vyhrazujeme si právo vozidlo nepůjčit jakékoliv osobě bez udání důvodu. Půjčovné a havarijní spoluúčast musí být zaplaceno nejpozději při předání vozidla. S vozidly je možno vycestovat do okolních států a to pouze po dohodě, dále do Itálie, Slovinska, Chorvatska a ostaní země na dotázání. Vozidlo mohou řídit maximálně dvě osoby a to jen pokud budou zapsány ve smlouvě. Půjčovné je účtováno za každých 24 hodin. Po uplynutí termínu smluvního pronájmu je účtováno 100 Kč/hod. Vozidlo se vrací čisté a umyté. Stav paliva při vrácení nesmí být nižší než při předání. Při jakémkoliv poškození vozidla včetně interiéru propadá depozit (s výjimkou zavinění jiného vozidla). Při nevrácení OTP, poškození nebo ztrátě RZ (SPZ) propadá depozit. Vozidlo je možné po dohodě vrátit i na jiné pobočce. V případě dopravní nehody musí nájemce vždy přivolat policii, obstarat si zápis o dopravní nehodě a kontaktovat autopůjčovnu. V případě natankování nesprávného paliva propadá nájemci depozit a nájemce je povinen uhradit veškeré další výdaje, včetně prostojů vozidla. NEJKRATŠÍ DOBA PRONÁJMU JSOU 4 DNY.

Naše ceny jsou včetně DPH ( nejsme plátci DPH ). Nižší depozity (kauce) a ceny u jiných autopůjčoven nenajdete !!! Pozor na autopůjčovny které nemají na stránkách ceník, takový pronájem automobilu se může hodně prodražit. Pozor na ostatní příplatky jiných půjčoven třeba za autorádia nebo centrální zamykání. Pozor na ceníky jiných autopůjčoven bez DPH! Klient musí mít řidičský průkaz nejméně 2 roky

GDPR

Informace ke zpracování osobních dat AlkaRoute s.r.o. se sídlem Blatnická 4219/4, 628 00 Brno, IČ 05622913 jako správce údajů dbá na ochranu osobních údajů, které nám předáváte pokud chcete využít našich služeb. Je důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete zpracováváme zodpovědně, transparentně a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Máte nárok požádat o informace o evidovaných osobních údajích, jejich opravu, či výmaz, pokud jsou uděleny na základě Vámi uděleného souhlasu, či pominul účel jejich zpracování. V rámci naší činnosti nedochází k automatizovanému zpracování dat. V případě jakýchkoli dotazů a žádostí týkajících se zpracování Vašich osobních údajů se na nás můžete obrátit písemně na adrese sídla společnosti.

Více informací....